Adresa:

Drtinova 326/13, Praha 5

Email: info"@"babyinstyle.cz

Telefon: +420 606 058 800

  • Facebook Black Round

© 2019 by Baby In Style Proudly created with Wix.com

Kontakty

Sociální sítě

Náš příběh

Vážené dámy a pánové, 

Vítejte na stránkách Baby In Style!

Dovolte mi představit sebe jako zakladatelku a také náš obchod.

Jsem matka holčičky jménem Sydney a od doby mého těhotenství mě naprosto pohltilo vše, co se točí okolo dětské módy a potřeb pro děti. Stejně jako vy jsem řešila výbavičku pro miminko, vybavení pokojíčku, kočárek, různé pomůcky... S pokročilejším věkem dcerky následně dětské oblečení, boty, vhodné hračky, ideální školku, školu...

Jsem člověk, co má rád zajímavé, odlišné a hlavně kvalitní věci, a tak jsem se nechtěla při výběru věcí pro svou dcerku omezit  jen na obecně známé a v ČR dostupné značky. Hledala jsem něco výjimečného, co mě nadchne.

Po vyzkoušení objevených značek mě napadlo, že bych mohla s hledáním pomoci rodičům stejného smýšlení a začala jsem zboží nabízet prostřednictvím e-shopu a posléze i v kamenném obchodě.

Filozofií našeho obchodu je přinášet vám kvalitní dětské zboží neotřelého designu, abychom pomohli podpořit výjimečnost vašich dětí. Dále chceme, aby jste si nákup u nás užili vy i vaše děti, a proto u nás naleznete i hrací koutek s kavárničkou.

Nabízené značky jsou pečlivě vybrané a prověřené osobní zkušeností. Nemohla bych vám nabízet zboží o jehož kvalitě a výjimečnosti bych nebyla přesvědčená.

Budu moc ráda, když nám napíšete vaše názory, zkušenosti s námi nabízenými značkami a službami, či požadavky a náměty na rozšíření sortimentu a služeb.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Michaela Kinder