Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Napsali jste nám

Obchod nabízí krásné a zároveň kvalitní věci pro děti. Jde o originální design a příjemné materiály, našemu synovi všechno výborně sedí a hlavně sluší smile emoticon Komunikace s obchodem je naprosto bezproblémová a vyřízení objednávky rychlé. Určitě zde budeme nakupovat dále!” Linda


“Máme krásné teplákové soupravy značky Krytik a předčily opravdu mé očekávání, jsou naprosto skvělé! Opravdu kvalitní po všech stránkách a můžu maminkám jen a jen doporučit.” Petra


AKCE » METABOLIC BALANCE ZDARMA

Soutěž o poukaz na program Metabolic Balance

Pravidla soutěže:

Poukaz na program úpravy látkové výměny a tělesné hmotnosti Metabolic Balance v hodnotě 9700,-Kč do soutěže věnuje náš partner Studio pro ženy. Studio pro ženy po skončení soutěže kompletní program Metabolic Balance v uvedené hodnotě výherci zdarma poskyne. Platnost poukazu je jeden rok od předání výhry výherci.

Soutěže se může zúčastnik každý zákazník internetového obchodu Baby In Style. To znamená, že každý, kdo v obchodě Baby In Style v danném období nakoupí, může zárověň soutěžit o poukaz na program Metabolic Balance. Každý zákazník může v danném období soutěžit i opakovaně; tedy s každým nákupem na www.babyinstyle.cz. zvyšuje tak své šance na výhru!

Soutěžící se svou účastí v soutěži zavazuje poskytnout  svůj příběh o absolvování programu Metabolic Balance a dosažených výsledcích pro marketingové účely Baby In Style a Studia pro ženy.

Po skočení soutěžní lhůty vylosují zástupci Baby In Style a Studia pro ženy ze všech v danném období uskutečněných nákupů jednoho výherce! Způsob předání výhry bude s výhercem předem dohodnut. Pokud výherce nebude chtít program Metabolic Balance absolvovat, může vyhraný poukaz někomu věnovat a oznámit to vyhlašovateli soutěže, tedy Baby In Style. Obdarovaný se tak zavazuje splnit podmínku poskytnutí příběhu o absolvování programu pro marketingové účely.

Termín konání soutěže:

Soutěž trvá od 9.4. 2015 do 30.11.2015. Vylosování výherce proběhne první prosincový týden 2015.

Poskytovatel voucheru zdarma:

Co je Metabolic Balance?:

MB je program na úpravu látkové výměny určený k regulaci tělesné hmotnosti. Byl vyvinut lékaři a odborníky pro výživu a je pod hlavičkou německé kliniky. S jeho pomocí můžete individuálně změnit vaše stravovací zvyklosti, jíst zároveň vyváženě a zdravě - a uzpůsobit váš jídelní plán na míru vašemu metabolismu. Základ tvoří osobní jídelní plán, který je vyhotoven na základě vašich aktuálních laboratorních výsledků a údajů o zdravotním stavu. METABOLIC BALANCE = ÚPRAVA LÁTKOVÉ VÝMĚNY vede k trvalému snížení váhy a lepšímu zdraví!

Jak program MetabolicBalance® funguje?

Na základě obsáhlého rozboru krve a několika dalších parametrů (zdravotní problémy, léky, alergie, apod.) se pomocí patentovaného počítačového programu sestaví osobní jídelní plán. Každý klient má jiný plán, exaktně přizpůsobený svým krevním hodnotám. Dá se říct, že počítač každému jednotlivci ušije osobní plán „na míru“. S ohledem na látky, které v krvi příslušného člověka „přebývají“ nebo zde naopak chybí, jsou do tohoto plánu vybrány potraviny, které tělu dodají látky potřebné k vylepšení příslušných krevních hodnot.

 

Jak docílí Metabolic Balance® snížení hmotnosti?

Díky vašemu individuálnímu jídelnímu plánu má vaše tělo k dispozici všechny potřebné živiny. Potraviny se nevybírají podle obsahu kalorií, nebo podílu tuků, bílkovin a cukrů. Jediné kritérium pro výběr je působení daných potravin na hormonální produkci. Tím aktivujete zdravý metabolismus a podporujete přirozenou produkci inzulínu. Za dodržování nových, jednoduchých pravidel přípravy a přijímání potravin regulujete šetrně a trvale vaši hmotnost a posilujete celkovou hormonální produkci.

 

Příklad potravin v dietě Metabolic Balance

 

  • Nejdůležitější roli hraje díky svému vysokému obsahu vláknin a živin zásaditá zelenina, která navíc působí pozitivně proti překyselení organismu.
  • Důležitou roli hrají kvalitní bílkoviny s výhodnou kombinací esenciálních aminokyselin. V plánech najdeme libové maso, drůbež, ryby, mléčné produkty s přirozeným obsahem tuku, sojové produkty, luštěniny, semínka a klíčky.
  • Přednost je dávána omega-3 a omega-6 nenasyceným mastným kyselinám, které jsou pro nás nezbytné a naše tělo je nedokáže samo vyrobit. Tyto jsou obsaženy především v kvalitních rostlinných olejích a v rybách. Současně se drasticky snižuje konzumace nezdravých nasycených a trans - mastných kyselin obsažených například ve ztužených rostlinných tucích, umělých tucích a všech polotovarech.
  • Z cukrů jsou voleny ty, které působí příznivě na hladinu cukru v krvi (cukry s dlouhým řetězcem) a tím i na produkci inzulínu v těle. Například žitný chléb, vločky, ovoce a zelenina.

 

Co nebudete jíst?

 

  • V přísné fázi diety se zásadně nevyskytují takzvané primární alergeny – produkty obsahující vysoký obsah glutenů (lepku) – a v případě alergiků i produkty z kravského mléka (ty jsou nahrazeny mlékem kozím, ovčím nebo sojovými produkty). Dále v přísné fázi diety nenaleznete brambory, těstoviny, bílé pečivo – ty jsou do jídelníčku zařazeny opět v pozdější fázi diety (ve 4. fázi). Jako příloha je povolen pouze žitný knäckebrot a celozrnný chléb ze žitné mouky (denní povolená dávka je individuálni, pohybuje se mezi 2 –7 plátky). Žitné produkty jsou vybrány proto, že nejpříznivěji ovlivňují průběh glykemické křivky a zabraňují tím návalům hladu.
  • Z jídelníčku jsou absolutně vyškrtnuty: light produkty, modifikované škroby, hotová jídla z konzerv či sáčků a kořenící přípravky či polotovary s přídavkem cukru, glutamátu (zvýrazňovače chuti), aromat, barviv, chemická náhradní sladidla (sacharin, aspartam, acesulfam) a jiné chemické přísady. Tyto přísady se v přírodě nevyskytují a vaše tělo je nedokáže indetifikovat a zpracovat, čímž se stávaji „zatěží“ pro váš organismus.

 

Pozitivní účinky diety Metabolic Balance

Vzhledem k tomu, že zaručuje nejen úbytek váhy, ale i výrazné zlepšení zdravotních obtíží (lymfatické otoky, alergie, krevní cukr - glykémie, vysoký tlak, cholesterol, kožní problémy, problémy spojené s klimakteriem, migréna, zažívací obtíže, problémy se spánkem), pozitivní vliv na takzvaný metabolický syndrom, obrací se na nás i klienti, kteří nebojují s nadváhou, ale chtějí „jen“ trvale zlepšit svůj celkový zdravotní stav nebo kondici (tedy i sportovci či lidé s příliš nízkou hmotností).

Pro koho je program vhodný?

Pro ženy, muže, děti, dospívající, i při chronických onemocnění (onemocnění se štítnou žlázou, curkovka, a jiných). Program není vhodný pro těhotné ženy, při selhávání ledvin a jater

 

Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.