Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Napsali jste nám

Obchod nabízí krásné a zároveň kvalitní věci pro děti. Jde o originální design a příjemné materiály, našemu synovi všechno výborně sedí a hlavně sluší smile emoticon Komunikace s obchodem je naprosto bezproblémová a vyřízení objednávky rychlé. Určitě zde budeme nakupovat dále!” Linda


“Máme krásné teplákové soupravy značky Krytik a předčily opravdu mé očekávání, jsou naprosto skvělé! Opravdu kvalitní po všech stránkách a můžu maminkám jen a jen doporučit.” Petra


NEŽ ZAČNETE NAKUPOVAT » CENA, PLATBA A DOPRAVA

CENA A PLATBA

1.1. Cena zboží objednaného klientem se řídí cenami uvedenými u objednaného zboží na webových stránkách internetového obchodu v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

1.2. Ceny zboží uvedené na webových stránkách zahrnují DPH v zákonné sazbě.

1.3. K ceně zboží bude prodávajícím připočítána částka za dopravu zboží na místo určené kupujícím. Tuto cenu se kupující zavazuje prodávajícímu zaplatit za podmínek článku VII. těchto obchodních podmínek.

1.4. Kupní cena za dodávané zboží a případné náklady na jeho dopravu budou kupujícím zaplaceny takto:

a) dobírkou (hotově řidiči dopravce při předání zboží nebo při osobním převzetí ve výdejních místech Uloženka)

b) platbou bezhotovostní - převodem na účet č. 4444999941/5500 (IBAN: CZ4655000000004444999941, BIC/SWIFT: RZBCCZPP - pro platby na Slovensko v EURech)

(Raiffeisenbank), var. symbol: číslo vaší objednávky

c) bezhotovostné platební bránou GO PAY (použitím platebních karet Visa, Master Card nebo online bankovním převodem Raiffeisen Bank - ePlatby, Komerční Banka - Moje Platba, mBank - mPeníze, Fio Banka, Česká Spořitelna - Online 24.)

1.5. Kupní cena se považuje za řádně uhrazenou teprve jejím připsáním v plné výši za samostatnou část dodávky na účet prodávajícího nebo jejím uhrazením v plné výši hotově v místě podnikání prodávajícího nebo pracovníkovi přepravní firmy. Kupující může zboží převzít zásadně až po úplném uhrazení jeho kupní ceny, nebude-li smluvními stranami písemně dohodnuto jinak.

1.6. Faktura vystavená prodávajícím kupujícímu na základě kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím slouží zároveň i jako daňový doklad a dodací list.

1.7. Jsou-li ceny uvedené u jednotlivých druhů zboží na webových stránkách internetového obchodu označeny jako „akční", pak jsou tyto platné do vyprodání zásob anebo do další aktualizace nabídky.

 

DOPRAVNÍ PODMÍNKY A CENA ZA DOPRAVU

2.1. Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho doručení v rámci České republiky:

a. Zásilkovou službou České pošty 85,- Kč (včetně DPH), při platbě dobírkou 135,- Kč (včetně DPH)

b. Zásilkovou službou DPD 90,-Kč (včetně DPH), při platbě dobírkou 140,-Kč (včetně DPH)

c. Osobní odběr v odběrních místech Uloženka 50,-Kč (včetně DPH), při platbě dobírkou 60,-Kč (včetně DPH)

d. Při objednávce zboží nad 2 000,- Kč POŠTOVNÉ ZDARMA

2.2. Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho doručení v rámci Slovenska:

a. Zásilkovou službou Zmluvný balík Slovensko 170,-Kč (vč. DPH), při platbě dobírkou 220,-Kč (včetně DPH)

b. Zásilkovou službou DPD 160,-Kč (vč. DPH), při platbě dobírkou 210,-Kč (včetně DPH)

c. Při objednávce nad 2 000,-Kč POŠTOVNÉ ZDARMA


2.3. Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně písemně oznámit přepravci samotnému i prodávajícímu.

 

Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.